Apie PinPins

PinPins.lt - Naujas lietuviškas prekinis ženklas, kuris pats Lietuvoje gamina Pin's ženkliukus, apvalius metalinius ženkliukus, smagias kojines, dekoracijas, idėjas dovanoms ir daug kitų dalykų!

Pin ženkliukas yra žmogaus stiliaus etiketė, jis mažas, bet savyje slepia DIDELĘ mintį - talentą, hobį, pomėgius, profesiją, statusą, požiūrį ir kitus dalykus.

Pin ženkliukai: Ženkliukai puiki dovana šeimos nariui, draugui, arba sau - asmeniniam naudojimui! Juos galima naudoti kiekvieną dieną kaip akcentą ir aprangos detalę prie kasdienio rūbo: švarko, palaidinės, kelnių, džemperio, kuprinės ar rankinės, kepurių, batų ir bet kur kitur!

...viskas prasidėjo nuo vienos dovanos idėjos...

Norėjosi sugalvoti originalią dovaną, mažą akcentą - nedidelį, tačiau savyje turintį DIDELĘ MINTĮ!

Pačios mieliausios dovanos širdžiai yra tos, kurios savyje sukaupia dėmesingumą ir rūpestį. Būtent dėl to ir kilo mintis, padaryti firminį ženkliuką su logotipu, kurį įsisegus, galima būtų visam pasauliui be žodžių pasakyti: kas jis yra, kokie jo pomėgiai ir požiūris, kokia jo mėgstama veikla ar hobis!

Nuo kelių mažų ženkliukų išaugo didelė mintis: -O kodėl nepadarius daugiau panašių ženkliukų?

Juk kažkas mėgsta sportą - nesvarbu ar tai fizinis sportas ar tik ką išėjęs naujas game'as, kažkas yra virtuvės gurmanas, o kažkas turi didžiulę meilę gyvūnams ir nori tai parodyti visam pasauliui!

...žiema, šventės ir mūsų pirmosios Kalėdos...

Pirmoji mūsų kolekcija išėjo 2020 gruodį "Žiemos kolekcija".

Kadangi artėjo gražiausios metų šventės, nutarėme paruošti Šventinę kolekciją. Kadangi mes nemėgstame nuobodžių dalykų, sukūrėme smagius, kiek šmaikščius ir nestandartinius ženkliukus su įdomiais ir nematytais užrašais!

Likome tikrai įvertinti! Didžiausią dėmesį pritraukė tokie ženkliukai kaip:

"Šventę Švęsiu" ir "I HATE WINTER".

...įmonės nori būti matomos ir atpažįstamos...

Ilgai nelaukę buvome TEIGIAMAI įvertinti tokių augančių ir populiarėjančių įmonių kaip "Smoke Dudes", "Burger Kiosk" ir "Ovoko", kurie 100% liko patenkinti mūsų produktais ir kokybe!

Su laiku, vis daugiau įmonių ir fizinių asmenų kreipėsi į mus su prašymu sukurti kažką originalaus ir "mielo širdžiai" pagal jų maketą arba mūsų sugalvotą dizainą skirtą jiems.

Nuo tada teikiame paslaugą "Individualių ženkliukų gamybą".

...vakar, šiandien, o kas rytoj?

Šiandien mes esame sukaupę ne mažą komandą draugų, kolegų ir partnerių, kurių dėka, galime užtikrinti aukštą produktų kokybę!

Šiandien patys ir klientų prašymu noriai kuriame naujus produktus, atrandame naujas technologines galimybes ir kitaip tolubėjame!

Kad pasaulis ir mūsų kasdienis gyvenimas būtų kiek linksmesnis ir idomesnis!

Kas žino, ką atneš mums rytojus...?