INDIVIDUALIAI GAMINAMI

PIN ženkliukai

Pin ženkliukas puikus akcentas, įvaizdžio dalis ir atminimo dovanėlė. Jį galima naudoti prie drabužio, darbo aprangos, akcentą prie dovanos.

Galime padaryti įmonės, reklaminius, logotipo, pavadinimo, šūkio, simbolio Pin ženkliukus! Bet kokios formos ir bet kokio dydžio!

Gamybos terminas 3-10 d.d.

Užsakymai priimami el. paštu: labas@pinpins.lt

Individualiai gaminamų Pin ženkliukų kainos (vnt) be pvm:

iki 5 vnt - 3,99€

10 vnt - 3,50€

20 vnt - 2,70€

50 vnt - 2,50€

100 vnt - 2,30€

200 vnt - 2,00€

500 vnt ir daugiau - 1,70€

Maketavimas nemokamas!

Atsiųskite savo logotipą į labas@pinpins.lt ir mes padarysime maketą gamybai!

Individualus pagrindas - 10€/100 vnt (minimalus užsakymas 100 vnt)

Skaidrus maišelis 1 vnt - 0,10€

Įsegimas - vinutė + "drugelis"

Ženkliukas yra pagamintas iš spec. plastiko – todėl nerūdija, neoksiduojasi ir kitaip nekeičia savo pradinės išvaizdos ir savybių.

MEDŽIAGIŠKUMAS:

Mūsų gaminami ženkliukai yra gaminami iš metalizuoto 2 sluoksnių plastiko. Kadangi medžiaga yra sudaryta iš 2 sluoksnių, gamybos metu pirmasis sluoksnis yra nugraviruojamas ir “išlenda” antroji spalva. Prisegtoje spalvų paletėje matomi spalvų deriniai.

Ženkliukas yra pagamintas iš spec. plastiko – kuris nerūdija, neoksiduojasi ir kitaip nekeičia savo pradinės išvaizdos ir savybių.

Šis plastikas yra dalinai pagamintas iš PERDIRBTO plastiko! Taip pat jis gali būti toliau rūšiuojamas ir perdirbamas!

Ženkliukas ypač lengvas - sveria tik 3 gramus! Todėl dėl svorio nesugadins ar nedeformuos drabužio. Universalus dvisluoksnis plastikas 1,6mm storio - specialiai sukurtas ir skirtas graviravimui ir pjovimui lazeriu. Atitinkantis visus šiuolaikinius reikalavimus, turi kietą matinį paviršių ir yra atsparus UV spinduliams ir atmosferos poveikiams.

Kiekvienas Pin's ženkliukas yra su metaliniu, žalvariniu užsegimu (vinukas+"drugelis").

Kiekvienas ženkliukas yra įsegamas į popierinę pagrindo kortelę ir skaidrų maišelį, pagrindo spalvą galima pasirinkti patiems arba pasigaminti individualų pagrindą - 10€/100 vnt (minimalus užsakymas 100 vnt)

ATLIKTŲ DARBŲ GALERIJA

Turi klausimų?

MUMIS PASITIKI: